O nas


Kancelaria AUDYT FK sp. z o.o., wywodzi się z Nowego Sącza i jest kontynuacją działalności Prezesa Spółki pani Renaty Stelmach, prowadzonej od lipca 2006 roku pod nazwą „ Kancelaria Biegłego Rewidenta AUDYT FK Renata Stelmach”

Kancelaria AUDYT FK Sp. z o.o, została wpisana do KRS w dniu 04.05.2017 roku, pod numerem KRS: 000676455.

Kancelaria specjalizuje się w prowadzeniu ksiąg rachunkowych, ksiąg przychodów i rozchodów oraz obsłudze kadrowo – płacowej firm. Ponadto  sporządzamy również  wnioski o dotacje z Urzędu Pracy, wnioski kredytowe, analizy finansowe itp.

Zespół Kancelarii to wykwalifikowani specjaliści,  gruntownie wykształceni, ambitni i nie bojący się podejmować trudnych wyzwań . Są oni gwarantem wysokiej jakości obsługi.

Do świadczenia usług przydzielamy Państwu stałego pracownika- specjalistę, który kompleksowo zajmuje się prowadzeniem  Państwa spraw. Takie rozwiązanie zapewnia indywidualne podejście oraz umożliwia bezpośredni kontakt z osobami w pełni zorientowanymi w Państwa sprawach.

Kancelaria posiada ubezpieczenie OC z tytułu prowadzonej działalności.

 


 

 

Renata Stelmach

Uprawnienia
Posiada uprawnienia Biegłego Rewidenta nadane przez Krajową Izbę Biegłych Rewidentów - nr 11332, jak również certyfikat Ministerstwa Finansów uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych nr 14716/2006.

Wykształcenie
Wyższe magisterskie o specjalności rachunkowość na Akademii Ekonomicznej w Krakowie.

Doświadczenie
Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w pracy na kierowniczych i samodzielnych stanowiskach w pionie finansowym, oraz w zarządzaniu przedsiębiorstwem .Posiada szerokie doświadczenie w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych, rozliczeń podatkowych, sporządzania analiz finansowych, sporządzania sprawozdań finansowych , przygotowywania dokumentacji do wniosków kredytowych, jak również w zakresie badania sprawozdań finansowych.

Dodatkowe osiągnięcia
Zdobycie tytułu "Najlepszy księgowy Województwa Małopolskiego" w konkursie "Księgowy Roku ". Konkurs organizowany był przez Gazetę Prawną i Sage Symfonia.

I miejsce w konkursie "Lider Księgowości 2013". Konkurs organizowany był przez Wolters Kluwer Polska S.A., INSERT, SKwP

 


 

 

Nie zatrudniamy przypadkowych osób.
Nasza kadra składa się z wysoko wykwalifikowanych, kompetentnych i ambitnych pracowników. Życzliwe i uprzejme podejście do Każdego Klienta to nasza domena.